מי זה דוד אלמוג?

דוד אלמוג – מאמן כדורגל אישי שהתחיל את דרכו בשנת 2008 בוינגייט , שם הוציא תעודת מאמן והתחיל לעבוד בהפועל כפר סבא, שם חובר לו עוזר מאמן ומספר לא קטן של שחקנים.

לאחר מספר חודשים של אימון בקבוצות, הרגיש תסכול רב בכך שלא הצליח להעביר את כל שחקניו תהליך אמיתי של השתפרות טכנית והתקדמות ביכולות האישיות והחליט לעזוב את עולם אימון הקבוצות לטובת קונספט חדש שהמציא והחל באימונים פרטניים ואישיים בכדורגל אחד על אחד.
תוך חודשים ספורים בלבד זכה להיענות אדירה של מתאמנים מכל שכבות הגיל, מכל הרמות ומאזורים שונים בארץ.
לאחר 4 שנים בהם עסק באימונים אישים במקומות רבים פתח מועדון בוטיק במושב נווה ירק שבשרון

היכולת לגרום לשחקן להשתפר מאימון לאימון להכין שיעורי בית ולהגיע מוכן לאימון הבא הוא אושר אילהי” – אמר לי

היכולת לאמן שחקן וללוות אותו ברמה האישית מצאה חן בעיני דוד ושזו הדרך האמיתית לחזק כל שחקן בהתאם לאישיות שלו וליכולות שלו, והוא החליט שהוא מגייס מאמנים ברמות הטובות ביותר ומאזורים שונים בארץ מעביר אותם הכשרה אישית אצלו ובכך בנה לעצמו קבוצת מאמנים מומחים לאימונים אישיים בכדורגל ולשיפור היכולת האישית של השחקנים המאושרים.

כיום העסק של דוד מתפרס על כל הארץ ומחזיק במאמנים רבים המתמחים באימונים אישיים בהתאם להכשרה של הליווי והאחריות של דוד.

דוד הוסיף ואמר ש”כל שחקן הוא פרויקט בפני עצמו בין אם הוא רוצה להשתפר בליגה , במשחק בשכונה או בהפסקות בבית הספר, לכל שחקן נקבעים מטרות ויעדים ברורים ומלווים אותו במהלך כל תקופת האימונים , בין אם זה בהתקשות בתרגול הטכניקה שלמד או בין אם זה סתם שיחה לחיזוק הביטחון העצמי”

נראה שדוד אלמוג לקח את תחום האימונים האישיים צעד אחד קדימה ומראה לכולם שעם דרך ברורה ועבודה קשה אפשר להצליח ולהגיע למצוינות בכל תחום שתבחר.